Opinie naszych pacjentów

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych pacjentów. Jesteśmy dumni, że możemy pomagać ludziom w powrocie do zdrowia i pełni sił. Poniżej prezentujemy opinie osób, które skorzystały z naszych usług.

Włodzisław Kuzitowicz

Cudzysłów

Zgłosiłem się z przewlekłym bólem okolicy krzyżowo-lędźwiowej. Pierwsza wizyta, podczas której doktor, wyłącznie uciskając różne miejsca na moim ciele, zdiagnozował moje schorzenie tak dokładnie, jakby oglądał zdjęcie rentgenowskie, przekonała mnie, że trafiłem w ręce prawdziwego specjalisty.
Od tego czasu, przez kolejne 8 wizyt, podczas których doktor stosował akupresurę, stawiał bańki, a także ordynował picie ziół, moje dolegliwości prawie całkowicie ustąpiły. Jestem przekonany, że stosowane w tym Gabinecie sposoby terapii są niezwykle skuteczne, gdyż leczą człowieka, a nie jedną chorobę!

pacjentka Kasia

Cudzysłów

Jestem dozgonnie wdzięczna Panu doktorowi za udzieloną pomoc, cierpliwość, uczynność i szlachetne serce.
Trafiłam do Gabinetu całkiem przypadkowo (ok. 2 lat temu) i cieszę się, że zdecydowałam się skorzystać z „czarodziejskich masaży” Pana doktora. (...)

Joanna Zawisza

Cudzysłów

Bardzo serdecznie dziękuję za udzieloną mi pomoc i okazane serce. Jestem mile zaskoczona skutecznością terapii stosowanych w Gabinecie.
Początkowo przyszłam tu bez wiary w odzyskanie zdrowia. Z tygodnia na tydzień było coraz lepiej i dziś cieszę się odpornością organizmu. Mniej boli mnie kręgosłup i cieszę się życiem - nie sposób wyrazić wdzięczności za to wszystko.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam!

Agnieszka Barańska

Cudzysłów

Mam 24 lata. Od trzech lat mam problemy z nerwami poza gałką oczną. Lekarze chociaż nie byli tego w stu procentach pewni, straszyli mnie, że może to być stwardnienie rozsiane. Później jednak zmienili diagnozę, że może kiedyś kleszcz mnie ugryzł, czego sobie jednak nie przypominam. Po szpitalu poszłam do gabinetu medycyny tybetańskiej przygnębiona, osłabiona i z podwójnym widzeniem przy patrzeniu w prawo. Po zbadaniu pulsu i tęczówki oka pani doktor trafnie okresliła moje dolegliwości (m.in. bolesne miesiączki) i powiedziała, że to nie jest stwardnienie rozsiane i że wszystko da sie wyleczyć. Po akupunkturze, masażach i ziołach podwójne widzenie prawie znikneło. Ponadto bóle miesiączkowe zmniejszyły się znacznie. Odblokował mi się doplyw krwi do mózgu, więc uczucie ciągłego zmęczenia ustało. Ponadto pacjent czuje, że lekarze ci chcą zrobić wszystko co w ich mocy aby pomóc. Atmosfera jest po prostu świetna.

Filip Dylik

Cudzysłów

Lekarze mówili, że mam zapalenie scięgna achillesowego i przepisywali mi różne maści, które tak nie skutkowały. O tym gabinecie usłyszałem od siostry. Nie wierzyłem w to, że ten typ medycyny mnie pomoże, ponieważ byłem już u specjalistów, którzy mówili zawsze coś innego. Gdy tu przyszedłem okazało się, że mam uszkodzone nerwy w prawej nodze (po tym jak polscy lekarze założyli mi nieumiejętnie trzy razy gips, który właśnie to uszkodzenie spowodował). Zaczęto mnie tu leczyć akupunkturą i masażami na które przychodziłem codziennie w umówionej wcześniej porze. Już po kilku dniach poczułem się lepiej, a noga przestawała mnie po każdym zabiegu boleć, aż w końcu została wyleczona. U państwa Ulambajer czuje się dobrze. Są to ludzie bardzo uprzejmi do których na zabiegi przychodzi się z przyjemnością. Zawsze można z nimi porozmawiać. Ludzie ci troszczą się o swoich pacjentów (nie to co polscy lekarze) np. gdy sie przeziębiłem dzwonili do mnie do domu by się spytać o stan mojego zdrowia. Jestem im bardzo wdzięczny za wszystko co dla mnie uczynili.